Keanu Reeves šokuje svojimi vyjadreniami

16.04.2018 14:04

Nemôžem byť súčasť sveta, kde muži obliekajú svoje manželky ako prostitútky, ktoré ukazujú takmer všetko, čo by malo ostať zakryté. Kde neexistuje dôstojnosť a česť. Človek sa môže spoľahnúť len na tých, ktorí to sľúbia. Ženy nechcú mať vlastné deti a muži už nechcú mať rodiny.

Sprostí si myslia, že sú úspešní za volantom otcovho auta. A ich otcovia sa ti snažia dokázať, že sú nikto. Ľudia uprene ukazujú, ako veria v Boha tým, že sedia v bare a v ruke pohárik s alkoholom a absolútne nemajú poňatie, čo vôbec viera znamená. Slovo žiarlivosť sa považuje za hanebnosť a skromnosť sa stáva nevýhodou. Ľudia už nevedia, čo je láska, ale stále si hľadajú len tých najlepších partnerov.

Ľudia opravujú každý detail na ich novom aute, ale samy vyzerajú tak, že sa musia schovať za lesk svojho auta. Chlapci v baroch utrácajú peniaze svojich rodičov, napodobňujú primitívnu hudbu a ženy ich napriek tomu milujú. V tomto svete sú muži a ženy na nerozoznanie a to všetko voláme – sloboda voľby. Ale tí, čo sa rozhodnú inak, tak tých volajú zaškatuľkovaní.

Ja som si vybral svoju cestu, ale som smutný z toho, že som nenašiel pochopenie u ľudí, od ktorých som to očakával…